تعداد بازدید: 785
تعداد نظرات: 0

توصیه های هفتگانه علم برای میلیاردر شدن

توصیه های هفتگانه علم برای میلیاردر شدن
کار مهم شماره یک | مطالعه کردن
امروزه میلیاردها نفر اشتهای سیری ناپذیری برای خواندن دارند. آنها در هر زمانی که فرصت کنند به خواندن کتاب و روزنامه می‌پردازند. فرد موفقی چون وارن بافت مدت زمان زیادی از فعالیت روزانه‌اش را به خواندن کتاب‌ها، مقالات و محتوای آنلاین اختصاص می‌دهد، تا درک بهتری از محیط کسب و کار، عوامل موثر بر سرمایه گذاری و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک داشته باشد.
خواندن مبحث‌های انتقادی تحلیل‌گران می‌تواند به یک تاجر کمک کند تا شرکت خود را برای بهینه سازی و افزایش بازدهی بیشتر مدیریت کند. هچنین افزایش اطلاعات در این زمینه کمک می‌کند تا ازامکانات جدید بالقوه مطلع شده و با کشف الگوهای مناسب خواهید توانست کسب و کار خود را با وقایع روز و جهت‌گیری‌های جدید وقف داده و سرمایه خود را افزایش دهید.
 کار مهم شماره دو | اشتیاق به کار
افراد موفق شور و شوق بسیاری دارند، اما افرادی که به دنبال کسب و کار موفق هستند فکر و روز شبانه‌شان دغدعه‌های کارشان می‌باشد.
شور و شوق داشتن به معنی این است که به دیگران بگویید چه اهداف بزرگی دارید، اما افراد صاحب کسب و کارهای میلیاردی همیشه در عمل اشتیاق خود را نشان می‌دهند.
اگر مسایل کاری حتی شب هنگام هم ذهن شما را بخود مشغول می‌کند (این مقاله را حتما بخوانید) و مستمر به دنبال مرور استراتژی شرکت هستید، یقینا توجه بیشتری به جزییات کاریتان خواهید داشت و شانس بیشتری برای افزایش بازدهی و بالا بردن سود کسب و کار خواهید داشت.
کار مهم شماره سه | ملاقات با افراد جدید
هر روز اندکی از وقت خود را برای آشنایی با افراد جدید اختصاص دهید. این شخص لزوما نباید فردی متخصص در زمینه کاری شما یا حتی یک فرد تاجر باشد.
حتی افرادی که وجه شباهت زیادی با ما ندارند و زمینه کاریشان متفاوت با ماست، و حتی علاقه‌مندی خاصی به کار ما ندا رند، ممکن است تاثیر قابل توجهی در زندگی‌مان داشته باشند و با تجربیات مختلفی که دارند اطلاعات و نحوه دید شما را در برخی موارد تحت تاثیر قرار دهند.
بهترین روش برای رشد کسب و کار، درک نقطه نظر دیگران و آموزش موضوعات جدید آشنایی با افراد مختلف و استفاده از تجربیات آنها می‌باشد. سعی کنید با بهره‌گیری تجربیات افراد باهوش، نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و با درک دیدگاه‌های افرادی که تخصص متفاوتی با شما دارند و کسب و کار دیگری دارند، تجربیات جدید کسب کنید.
خواهید توانست ابعاد مختلف تصمیمات خود را با در نظر گرفتن دیدگاه‌های متفاوت مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید.
کار مهم شماره چهار | متواضع باشید
افراد متواضع همیشه مورد احترام هستند. افرادی که فروتن هستند دچار اشتباهات کمتری می‌شوند، زیرا به جای اینکه به فکر فخر فروختن به سایرین باشند، وقت خود را صرف کمک به دیگران می‌کنند.
نیازی نیست تا برای اثبات هر چیزی به دیگران تلاش کنید. این باعث می‌شود به جای توجه به مسایل بی‌ارزش تمام انرژی خود را به کار خود معطوف کنید. میلیاردرها تنها به دنبال دغدغه‌های خودشان نیستند بلکه به دنبال تغییر دنیا و ساختن شرایط بهتر زندگی کردن هستند. آنها به دنبال کسب تایید و یا تحسین سایر افراد نیستند.
بسیاری افراد، مارک زاکربرگ میلیاردر بزرگ جهان را حتی نمی‌شناسند. دلیلش هم این است که خود او هیچ تمایلی به صحبت در این‌باره ندارد. هر روز به خودتان یادآوری کنید که بخاطر داشتن موقعیتی که دارید فردی خوش شانس هستید و افرادی که باعث موفقیت شما شده‌اند را فراموش نکنید.
کار مهم شماره پنج | پرس و جو
تنها در صورتی قادر به افزایش بازدهی کسب و کار خود خواهید بود که هرگز به نتایج فعلی راضی نباشید.
در مورد همه چیز پرس و جو کنید و پاسخ ‌ها را به دقت بررسی کنید. این طرز فکر باعث خواهد شد تا یک گام به اهداف بزرگ خود نزدیک‌تر شوید. زمانی که یک شرکت تنها به دنبال برطرف کردن مشکلات فعلی خود باشد قطعا برنامه‌ای برای افزایش بازدهی خود در آینده نخواهد داشت.
اگرچه هنگامی که به دنبال پرس و جو از رضایت مشتریان و بررسی بازخوردها باشید، گامی را برای حرکت از میلیونر شدن به میلیاردر شدن برداشته‌اید.
 کار مهم شماره شش | ارتباط مناسب
میلیاردرها به اهمیت داشتن ارتباط مناسب با همکاران، دستیاران، سهامداران و افراد ذینفع واقف هستند و نهایت تلاش خود را در این زمینه انجام می‌دهند. در حالی که بیشتر مردم اکثر تمرکز خود را روی شبکه‌های اجتماعی معطوف می‌کنند، میلیاردرها اما از هر رابطه ممکن برای پیشبرد اهدافشان استفاده می‌کنند.
آنها همیشه به دنبال این هستند که هر فردی می‌تواند چه تاثیری بر کسب و کارشان داشته باشد و از این امتیاز استفاده می‌کنند و از تجربه دیگران برای بالا بردن درآمد شرکت استفاده می‌کنند. همیشه به دنبال شناسایی افراد جدید و استفاده از تجربیات مفید برای پیشرفت کسب و کارتان باشید.
کار مهم شماره هفت | هر چه سریع‌تر اقدام کنید
سعی کنید همیشه زودتر از سایرین وارد عمل شوید و با اطلاعات به‌روز تصمیم‌گیری کنید. حتی اگر هنوز سرمایه لازم را ندارید یا در برخی موارد مردد هستید زودتر دست به کار شوید، آستین‌ها را بالا بزنید و کار را شروع کنید.
به خودتان ایمان داشته باشید و قبل از اینکه فرد دیگری ایده شما را عملی کند شروع به کار کنید.
لحظه‌ها بسیار ارزشمند و تکرار نشدنی هستند. ممکن است موقعیتی که در حال حاضر دارید دیگر به دست نیاورید. اگر ایده‌ای در سر می‌پرورانید آنرا عملی کرده و به وقت دیگر موکول نکنید. هر روز یک شروع جدید است، سعی کنید حرکتی خلاقانه انجام دهید. ممکن است بسیاری از سرمایه‌داران هم قبلا این راه را رفته باشند، اما تنها کسانی میلیاردر می‌شوند که تصمیمی قاطع گرفته و هر روز با انگیزه بیشتری اهداف خود دنبال کنند.
 سخن آخر؛
همیشه استراتژی‌های کسب و کار خود را به دقت دنبال کنید و نکات مثبت را به خاطر سپرده و قدم‌های بعدی را بر این اساس انجام دهید. استراتژی‌های موفق را به الگوهای همیشگی تبدیل کنید، تا کسب و کارتان رونق بگیرد و شاهد پیشرفت در کارتان باشید.
کسب و کارهای میلیاردی یک شبه شکل نگرفته اند؛ آنها نتیجه سال ها زحمت و تلاش بنیانگذاران شان هستند. اگر میخواهید کسب و کار میلیاردی بسازید، الان بهترین زمان ممکن است… شروع کنید ! 
تصاویر
  • توصیه های هفتگانه علم برای میلیاردر شدن
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:
مطالب شماره 65 مجله اطلسی ها

در اولین شام عاشقانه تان اشتباه نکنید
علت لرزش دست چیست؟
اشتباهات رایج موقع استحمام
صاف کردن مو در خانه؛ آرزوی خانم ها
با لب های ترک دار زیبا نیستید!
رازهای ناگفته 4 سال کارتن خوابی یک دختر جوان؛ حس مان قشنگ بود و دلسوزانه، ولی راهش را بلد نبودیم
خانه های پوکر یا قمارخانه های زیرزمینی
گفت و گوی اختصاصی با بهزاد و فرزاد مرادی، خواننده هایی با صدای ماندگار؛ نوزده سال هم نوایی با رستاک
تست قبل از تزریق پنی سیلین، حیاتی است
گفت و گو با یک مددکار اجتماعی در مورد شب اعدام متهمان؛ تنها نیکوکاران از مرگ استقبال می کنند
یک پرده از آرزوی دختر شهید مدافع حرم، سید احسان میر سیار؛ رویای زینب خواهد آمد
همسرتان اولویت زندگی شماست
سیامک سپهری سرپرست گروه رستاک در گفت و گوی اختصاصی با اطلسی ها: موسیقی، مرز نمی شناسد
مؤدب برانید
نوروز 96 با کلاه قرمزی،‌ فیتیله و عموپورنگ
هشدارهای پلیسی؛ راه های پيشگيري از سرقت خودرو
گفتگو با جاسم غضبانپور؛ عکاس هشت سال دفاع مقدس: عاشق این سرزمین و مردمش هستم
ماست؛ خوراکی همه فن‌حریف
خوش چهره ترین انسان روی زمین
نمکدان کاغذی
مشــتبی
آیا خروپف نشانه بیماری است؟
مادرانی که 34سال اشتباهی دخترانشان را بزرگ کردند
تبدیل شدن یک جرثقیل در هلند به هتل
آرزوی بره کوچولو
گـل روی شـاخه زیباسـت
اطلسی ها
علائم سرطان سینه و راه‌های تشخیص آن؛ سرطان سینه در کمین سلامتی
چرا گاهی لازم است، گریه کنیم؟ چند می گیری گریه کنی
پس کوچه های اطلسی
راه رفتن در خواب؛ از نشانه‌ها تا درمان
لی پوشان خوش تیپ
آدم‌های دوست‌داشتنی چه عادت هایی دارند؛ دوست داشتنی عزیز دوستت دارم
تازه های دنیای مجازی
اشترودل سیب و وانیل
کیک قالبی کدو‌تنبل
پیلاتس؛ ورزشی برای رهایی از کمردرد
چه کار کنیم تا همسرمان چشم بسته اعتماد کند؟ بدون شرط دوستت دارم
توصیه های هفتگانه علم برای میلیاردر شدن
دات نت نیوک فارسی