تعداد بازدید: 1405
تعداد نظرات: 0

لی پوشان خوش تیپ

شلوار جین و یا لی، از آن شلوارهایی است که در کمد هر فردی یافت می شود، آن هم نه یکی دو تا، خیلی بیشتر!
شلواری کاملا اندازه را خریداری نمایید
فرقی نمی کنـد شلوار جینی که انتخاب می نمایید چقدر زیبا و شیک باشد، اگر برایتان بزرگ یا کوچـک بـاشد، بـاعـث خنـده دارشدن شما خواهد شد. ابتـدا مطمئن شوید که پاچه و کمر آن زیاد تنگ نبـاشد. همچنـین بـاید در آیـنه ببینید که پشت شلوار هم خوب ایستاده باشد. یادتان باشد، اگر به شما نمی آید، یکی دیگر را امتحان کنید.
به عـلاوه چون شلوارهای جین ممکن است آب رفته و کوچک شوند بهتر است که کمی قدش را بلند تر انتخاب کنید. این کار به شما امکان می دهد پـاچه شـلوار را کمی بالازده و یا هرگونه اصلاح مطابق با میل خود را اعمال کنید.
 شلوار لی باید سایز شما باشد، اما درباره سایز شلوار جین باید گفت، تولید هر کشوری با کشور دیگر متفاوت است، مثلا شلوار جین های تولید چین، معمولا سایز های کوچک تری نسبت به تولیدات اروپایی دارند، و برندهای آمریکایی از همه گشادتر است، برندهایی که مخصوص لباس های نوجوانان است، سایزهای کوچکتر و آنهایی که مال خانم های بالای چهل سال است، سایزشان بزرگتر از اندازه نرمال است. پس اگر دیدید سایز شلواری به شما نمی خورد، ایراد از هیکل شما نیست، شاید مشکل از کشور تولید کننده بوده و یا مال گروه سنی خاصی باشد. پس در هنگام خرید شلوار جین، ناامید نشوید، بگردید، پرو کنید و شلواری انتخاب کنید که سایز شما باشد.
مراقبت از شلوار جین
 پیش از تو زدن آن را بشویید
قبل از اینکه پاچه شلوار را تو بزنید آن را بشویـیـد تـا ابـتـدا بـه انـدازه واقعی در آید. برای اطمـیـنان خـاطر بیشتر، مقداری کمتر از اندازه مورد نیاز تو بزنید تا اگر باز هـم شلـوار آب رفت قدش کوتاه نشود.
شلوار را پشت و رو بشویید
اولیـن بـاری کـه می خواهیـد شلوار جین خود را بشویید، آن را جـدا از لـبـاس هـای دیـگر شست وشو دهید. دفعات بعد بهتر است برای حفظ رنگ و ظاهر کلی آن را پشت رو کرده و سپس بشویید. همیشه شلوار جین خود را برای خشک کردن روی بــند و یا روی پایه های مخصوص قرار داده و مطمئن شوید که روی هم تا نخورده باشد، یعنی آن را صاف پهن کنید تا چین و چروک به خورد لباس نرود.
با شلوار جین، چه کفشی بپوشیم؟
تناسب بین کفش و نوع لباسی که می پوشید در خوش پوشی نقش مهمی دارد. خوب است که بدانید با هر لباسی چه کفشی مناسب است. یکی از سخت ترین نوع انتخاب بین کفش و لباس زمانی است که شلوار جذب می پوشید.
کفش بی پاشنه با جین جذب
اگر پاهای کشیده ای دارید می توانید شلوار جین را با کفش های بدون پاشنه یا به اصطلاح فلت بپوشید. کفش بدون پاشنه باعث می شود همه تمرکز روی پاهایتان قرار نگیرد.
 چکمه با شلوار جین
بیشتر شلوارهای جین جذب با چکمه های بلند متناسب و زیبا هستند. کمتر اتفاق می افتد بین این دو تناسب وجود نداشته باشد. چکمه بلند و براق بهترین و آسانترین انتخاب است به ویژه اگر پاشنه کوتاهی داشته باشد.
 چکمه کوتاه و شلوار جین
چکمه های کوتاهی که ارتفاع آنها سه سانتیمتر است نیز انتخاب خوبی است. یادتان باشد اگر چکمه پاشنه دار می پوشید برای برقراری تعادل باید به لباس بالاتنه هم توجه ویژه ای کنید. مثلا از یک شال یا گردنبند زینتی استفاده کنید.
شلوار جین با کفش پاشنه بلند
اگر خیلی قدبلند نیستید با شلوار جین جذب می توانید کفش پاشنه دار بپوشید. البته نوع و طرح کفش کمی انتخاب را سخت می کند چون معمولا هر نوع کفشی با این نوع شلوارها خوب از آب در نمی آید. کفش های جیر، سگک دار با لژهای پهن انتخاب کنید.
نکات مهم دیگر
توجه داشته باشید که پارچه های جین پارچه های کلفت و سنگینی هستند و باید با کفش هایی که وزن سنگینی دارند ست شوند مثلا، با کفش های چرمی...
شلوارهایی که رنگ آبی تیره و یا سیاه دارند با کفشهای تابستانی چرمی و کفش های سبک جین می توانند برای یک مهمانی شب بسیار مناسب باشند.
پوتین یا کفش های راحتی را برای هوای سرد انتخاب کنید و سعی کنید برای شیک شدن جوراب ها را با کفش هماهنگ و ست کنید یا از ترکیب رنگی استفاده کنید که مکمل لباس های بالا تنه شما باشد تا بتوانید تضاد ایجاد کنید.
چکمه های کابوی و یا چکمه های زیر زانو را می توانید با شلوار های لی دم پا گشاد بپوشید. گشادی دم پای شلوار اجازه می دهد تا روی چکمه یا پوتین را به خوبی بپوشاند. گذاشتن شلوارهای جین تنگ داخل چکمه یا پوتین ظاهری خوبی ندارد و راحت نیستند.
از رنگ ها لذت ببرید. هر کفشی و با هر رنگی می تواند با شلوار لی ست شود. رنگ کفش خود را با رنگ لباس های بالاتنه خود و یا با نوع شلوار جین خود هماهنگ کنید.
راحت باشید. کفش های ورزشی مثل کفش های دو، کفش های پیاده روی و کفش های راحتی به دلیل جذبه ای که دارند بسیار مورد توجه قرارگرفته اند و به عنوان مکمل شلوارهای جین محسوب می شوند. نوع جوراب ها اختیاری است، ولی برای اینکه متعادل تر به نظر برسید آنها را با شلوارهای بلند بپوشید. 
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:
مطالب شماره 65 مجله اطلسی ها

در اولین شام عاشقانه تان اشتباه نکنید
علت لرزش دست چیست؟
اشتباهات رایج موقع استحمام
صاف کردن مو در خانه؛ آرزوی خانم ها
با لب های ترک دار زیبا نیستید!
رازهای ناگفته 4 سال کارتن خوابی یک دختر جوان؛ حس مان قشنگ بود و دلسوزانه، ولی راهش را بلد نبودیم
خانه های پوکر یا قمارخانه های زیرزمینی
گفت و گوی اختصاصی با بهزاد و فرزاد مرادی، خواننده هایی با صدای ماندگار؛ نوزده سال هم نوایی با رستاک
تست قبل از تزریق پنی سیلین، حیاتی است
گفت و گو با یک مددکار اجتماعی در مورد شب اعدام متهمان؛ تنها نیکوکاران از مرگ استقبال می کنند
یک پرده از آرزوی دختر شهید مدافع حرم، سید احسان میر سیار؛ رویای زینب خواهد آمد
همسرتان اولویت زندگی شماست
سیامک سپهری سرپرست گروه رستاک در گفت و گوی اختصاصی با اطلسی ها: موسیقی، مرز نمی شناسد
مؤدب برانید
نوروز 96 با کلاه قرمزی،‌ فیتیله و عموپورنگ
هشدارهای پلیسی؛ راه های پيشگيري از سرقت خودرو
گفتگو با جاسم غضبانپور؛ عکاس هشت سال دفاع مقدس: عاشق این سرزمین و مردمش هستم
ماست؛ خوراکی همه فن‌حریف
خوش چهره ترین انسان روی زمین
نمکدان کاغذی
مشــتبی
آیا خروپف نشانه بیماری است؟
مادرانی که 34سال اشتباهی دخترانشان را بزرگ کردند
تبدیل شدن یک جرثقیل در هلند به هتل
آرزوی بره کوچولو
گـل روی شـاخه زیباسـت
اطلسی ها
علائم سرطان سینه و راه‌های تشخیص آن؛ سرطان سینه در کمین سلامتی
چرا گاهی لازم است، گریه کنیم؟ چند می گیری گریه کنی
پس کوچه های اطلسی
راه رفتن در خواب؛ از نشانه‌ها تا درمان
لی پوشان خوش تیپ
آدم‌های دوست‌داشتنی چه عادت هایی دارند؛ دوست داشتنی عزیز دوستت دارم
تازه های دنیای مجازی
اشترودل سیب و وانیل
کیک قالبی کدو‌تنبل
پیلاتس؛ ورزشی برای رهایی از کمردرد
چه کار کنیم تا همسرمان چشم بسته اعتماد کند؟ بدون شرط دوستت دارم
توصیه های هفتگانه علم برای میلیاردر شدن
دات نت نیوک فارسی